Kabaret Hrdobci (elektronická vstupenka)

Elektronická vstupenka na kabaret Hrdobci, který se koná 19.5.2023 v Rock and Roll Garage Club Ostrava.

Pro objednání vstupenky vyberte stůl, u kterého si přejete sedět a zvolte počet osob/vstupenek. Vstupenka vám bude doručena na e-mail, proto si prosím po zaplacení objednávky zkontrolujte také složku Spam, děkujeme. 

Zobrazit plán sálu

Varianta
K dispozici (10 ks) K dispozici (10 ks) K dispozici (10 ks) K dispozici (8 ks) K dispozici (8 ks) K dispozici (8 ks) K dispozici (8 ks) K dispozici (5 ks) Vyprodáno K dispozici (1 ks) K dispozici (2 ks) Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno K dispozici (6 ks) K dispozici (3 ks) K dispozici (8 ks) K dispozici (8 ks) K dispozici (8 ks) K dispozici (8 ks) K dispozici (3 ks) K dispozici (3 ks) K dispozici (3 ks) K dispozici (2 ks) K dispozici (3 ks) K dispozici (3 ks) K dispozici (3 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) K dispozici (1 ks) Zvolte variantu
499 Kč
Kategorie: Online vstupenky
Místo konání: Rock and Roll Garage Club Ostrava
Termín: 19.5.2023
Začátek: 19:00 hod.
Doporučený příchod: Alespoň 30 min. před zahájením
Typ vstupenky: Elektronická vstupenka

Něco málo o Hrdobcích

Tvůrčí skupina Hrdobci vznikla v roce 2014, kdy se dva chlapci, Kuba a Matěj, rozhodli, že nebudou truchlit nad svým osudem, a naopak ho vezmou pevně do svých rukou.

Tak vznikl nápad točit vtipná a tematická videa ze života obou protagonistů. Důležité však bylo tvořit pod jasným a dynamickým názvem a díky těmto atributům vznikla Tvůrčí skupina Hrdobci. V prosinci roku 2014 byla vypuštěna první Hrdobčí nahrávka s názvem „Zprávy televize Harapes.“ Další videa už se zabývala konkrétními peripetiemi obou představitelů, jak v milostné, tak i osobní sféře. Díky tomu vznikly videa jako Kuba má holku, byl vynalezen prášek proti stydlivosti pozvat dívku na rande s názvem „Nestyďsin plus“, pro všechny, kdo okusili svody a útrapy lásky vzniklo video „Jak se vypořádat s rozchodem“ a nesmíme opomenout taky vynález, který dovolil koupat se ve veřejných sprchách i opravdu plachým lidem, s názvem „Antiplach“.

V roce 2015 na základě shlédnutí pořadu „Možná přijde i kouzelník“ vznikl nápad, uspořádat živé vystoupení Hrdobců, doprovázené dalšími hosty. A tak 25.4.2015 v prostorách Staré arény v Ostravě poprvé zazněly Hrdobčí taškařice naživo a v plné parádě. Kabaret se setkal s kladným přijetím a postupem času následovaly další vystoupení. Ty se už ale odehrávaly pouze v režii dnes jediného člena tvůrčí skupiny Hrdobci, Kuby, protože druhý zakladatel, Matěj, se začal naplno věnovat své životní lásce – hudbě. V současné době se Hrdobci zaměřují především na živé vystoupení, která jsou charakterizována proslulými taškařicemi, výbornými hosty a v první řadě tím, že dostávají svému jménu a válí se na nich.

O nadcházejícím kabaretu:

19.5. 2023 Vás čeká další speciální kabaret, na kterém se Vam představí hoste z různých kulturních oboru od zpěvu, tance, akrobacie,…zkrátka, ať si každý divák přijde na své. Kabaret se uskuteční v krásných prostorách Rock’n’Roll Club Garage. Účinkující představíme již brzy!

 

 Snímek obrazovky 2022-08-11 152427

Zpět do obchodu